Motopompa de inalta presiune SENCI SCDHP-80E diam. 3" Diesel, DE, rezervor 12.5L, roti transport - Senci
Motopompa de inalta presiune SENCI SCDHP-80E diam. 3″ Diesel, DE, rezervor 12.5L, roti transport
Share pe Facebook (1)
  • Diametru aspirare 80 mm
  • Diametru refulare 64 mm
  • Inaltime maxima de pompare 70 m
Beneficii
  • Consultanta tehnica de specialitate
  • Posibilitate de returnare in 14 zile
  • Garantia calitatii, echipamente profesionale
  • Transport GRATUIT
Cod SCDHP80
Preț 3.460,80 Lei TVA inclus
garantie-2-ani service-rapid-72-ore
Senci Vezi toate produsele
Comandă cu încredere, ai 14 zile drept de retur.
Descriere
Motopompele de înaltă presiune
ridicate.
Permite transportul apei pe distanțe mari și la înălțimi considerabile
Motoarele robuste Senci oferă performanțe constante cu un consum optimizat de combustibil
Componentele rezistente la uzură asigură o durată lungă de viață
Pot fi utilizate în agricultură, construcții, industria de spălare sau pentru intervenții de urgență
Design ergonomic, cu cadru de protecție pentru o manipulare ușoară pe teren
Caracteristici
Diametru aspirare 80 mm
Diametru refulare 64 mm
Debit de apa 45 mc/h
Adancime maxima de aspirare 7 m
Timp de aspiratie 180 "
Tip motor 186F Diesel